Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İLKEM’li öğrencilere motivasyon gezisi

İLKEM öğrencileri sınav yorgunluğunu Büyükşehir Belediyesi Atlı Tesisleri, Koşu ve Yürüyüş Yolu, Kültür ve Medeniyet Yolu, Ihlamur Cafe Restaurant ve Piknik Alanı’nda attı.

Öğrencilerin unutulmaz bir gün geçirdiklerini belirten Kadifekale İLKEM sorumlusu İdris Yüce, “TEOG sınavına giren başarılı öğrencilerimize sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde stres atmaları için piknik ve gezi organizasyonu düzenledik. Pikniğimize katılan tüm öğrencilerimiz organizasyonumuzdan memnun oldular” dedi.

Öğrenciler de kendilerine bu imkanı tanıyan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ettiler.

“Öğrencilerimizin başarıları bizleri çok mutlu ediyor”

TEOG sınavına giren öğrencileri tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediye olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı olarak eğitim faaliyetlerimizin sürdürüldüğü İLKEM’de öğrencilerimizin başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Umuyorum bu TEOG sınavına giren öğrencilerimiz istedikleri yerleri kazacaklardır” diye konuştu.

Yapılan moral pikniği günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Bir önceki yazımız olan Samsun’da Iraklı 5 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir