Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lüks otomobil kazandı, 1 Nisan şakası sandı

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi(AVM) kuruluşunun 10. yılında, çekilişle bir şanslı kişiyi otomobil sahibi yaptı. 28 Kasım-24 Mart tarihleri arası gerçekleştirilen otomobil kampanyasının çekilişi ünlü Televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy’un sunumuyla gerçekleşti. Yeşilyurt AVM’de gerçekleşen otomobil çekilişinin talihlisi Samsunlu Hamide Özkul oldu.

Çekilişle BMW marka otomobili kazanan Hamide Özkul’a düzenlenen tören eşliğinde Yeşilyurt AVM yetkilileri tarafından anahtar teslimi yapıldı. Otomobili ilk kazandığını duyduğunda kendisine şaka yapıldığını düşündüğünü belirten Hamide Özkul, “Beni ilk aradıklarında bugün 1 Nisan olması nedeniyle şaka olduğunu düşündüm. Ancak Burcu Esmersoy’un sesini duyunca koşarak geldim. Çok heyecanlıyım. Hiç beklemiyordum ancak şans eseri bana çıktı” dedi.

Törenin ardından ünlü oyuncu Burcu Esmersoy, hayranlarıyla fotoğraf çektirirken yaptığı Rabia işareti ise objektiflere yansıdı.

Bir önceki yazımız olan Bakan Müezzinoğlu, CHP’ye oy arttırma taktiği verdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir