Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

MMO’dan sağlık protokolü

MMO Samsun Şubesi’ne bağlı olan Samsun, Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat İl Temsilcilikleri ve Merzifon İlçe Temsilciliği üyelerine yönelik yapılan kurumsal sağlık anlaşmasına MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ile özel hastanenin Kurumsal Tanıtım Uzmanı Mustafa Nevzat Şahin imza koydu. MMO Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalanan protokol gereği; Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyeleri ve birinci derece yakınları özel fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler.

Protokolle ilgili bilgi veren MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, şube olarak üyelerine yönelik çalışmalar yürüttüklerini, imzalanan protokoller ile üyelere daha verimli hizmet vermek istediklerini söyledi. Gürkan, ”Üyelerimize sağlık alanında da aldığı hizmetlere yönelik seçenekler oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Samsun’da inek dördüz doğurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir